Pomoc drogowa

Carmax to profesjonalna pomoc drogowa. Naszym klientom oferujemy profesjonalny transport auta na lawecie. Pomagamy w najtrudniejszych sytuacjach, jakie mogą się zdarzyć na drodze.

Przeprowadzamy bardzo szybki i sprawny transport aut na lawecie. Dzięki temu awaria, nie jest tak bardzo uciążliwa.

Pomoc drogowa wykonywana przez Carmax prowadzona jest przy pomocy odpowiednio przystosowanego auta. Laweta ma ładowność 3500 kg, w zależności od wielkości auta. Nasza laweta przetransportuje Państwa auto w wyznaczone miejsce najszybciej jak to będzie możliwe.

Posiadamy licencję na wykonywanie transportu drogowego, certyfikat kompetencji zawodowych. Mamy aktualne ubezpieczenie firmy oraz przewożonych ładunków i osób.

Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowany personel. Nasz auto serwis to mechanicy z wieloletnim doświadczeniem


Autoserwis Carmax dysponuje sprzętem do profesjonalnej pomocy drogowej. Nasza laweta jest do Państwa dyspozycji nie tylko w okolicach Puław i Kazimierza Dolnego.

Wielokrotnie na drodze znajdujemy się w sytuacji bez wyjścia - dlatego warto mieć zawsze nasz numer telefonu przy sobie

601 510 381

Jesteśmy znaną i solidną firmą .Prowadzimy działalność na terenie całego kraju przez 24h na dobę.Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowany personel.

Dysponujemy nowczesnym pojazdem zdolnym do przewożenia małych samochodów dostawczych do wagi 3,5 tony.laweta, pomoc, drogowa